Virtuální prohlídky.eu

Virtuální prohlídky – váš reálný úspěch

Důvěryhodnost a profesionalita – to jsou atributy, jichž si nekompromisně žádá dnešní náročná doba. Jen s nimi budete Vy, Vaše prezentace a Vaše obchody úspěšné. Není snadné si takové povědomí vybudovat. Ale není to nemožné, pokud máte na své straně profesionálního rádce, na nějž se vždy s důvěrou obrátíte. Cesta k úspěchu je lemovaná řadou otázek a my na mnohé z nich známe odpovědi a možnosti řešení. Vyplatí se Vám nám naslouchat...

Komplexní prezenční služby

Jsme mladý tým kreativních specialistů, poskytujících komplexní služby v oblasti webhostingu, výroby a správy webových prezentací, jejich optimalizací a registrací, tvorby internetových obchodů, výroby webových aplikací a poradenství v oblasti internetu a grafiky. Naší specialitou jsou virtuální prohlídky, představující vysoce moderní nástroj prezentace a významnou konkurenční výhodu. Svěříte-li nám svou propagaci, účinek poznáte snadno - z reakcí okolí. Bude Vás totiž znát. Protože budete vidět. Protože o Vás bude slyšet. A protože z virtuálních prohlídek snadno nabude pocitu, že Vás důvěrně zná. Případně že Vás neodbytně poznat chce, a sice v reálu.

Profesionalita se zárukou

Moderní technologie a jejich správné až nadčasové využití – to z nás dělá profesionály. Naše reference Vás o tom snadno přesvědčí. A stejně přesvědčivě dokážeme my přesvědčit okolí o profesionalitě Vaší. Stavíme na bohatých zkušenostech, využíváme moderní technické standardy z oblasti kódování, programování a tvorby webových aplikací a pracujeme se špičkovou digitální technikou. Jsme schopni pracovat rychle, kvalitně, přímočaře a efektivně, čímž vytváříme příjemně nízkou cenu našich služeb.

Individualita

Individualita je to, čím se od sebe navzájem lišíme. Čím vybočujeme z řady. Čím se stáváme atraktivními. A není to jen naše krédo. Individuálně přistupujeme také ke každému z vás - s vědomím, že jen tak vám dokážeme vytvořit tu správnou image, s níž budete vždy o krok napřed před konkurencí. Ke každému projektu přistupujeme individuálně se 100% odpovědností, čímž budujeme ty nejpevnější základy naší dlouhodobé spolupráce. Důsledně dbáme na to, aby vaše prezentace byly profesionální, funkční a přehledné, maximálně flexibilní a přístupné. Aby byly jednoduché a srozumitelné, logicky členěné a atraktivně graficky zpracované. Aby Vaše virtuální prohlídka prezentovala to nejlepší z Vás, vzbuzovala zájem a zvědavost a podporovala Vaši důvěryhodnost a profesionalitu.

Profesionalita nezná hranic

Našim pevným zázemím je město Zlín, kde sídlíme. Naše reference jsou ovšem tím nejlepším důkazem, že naše práce nezná hranic. Naše regionální přízeň je zřejmým důsledkem výborné znalosti Zlínska a jeho potřeb. Přízeň ostatních, mnohdy nadregionálních společností pak vypovídá o naší dobře vybudované image, o našich přesvědčivých referencích a našich průkazných kvalitách. Ve svém oboru jsme profesionály. A profesionální služby na špičkové úrovni pochopitelně doplňuje čtyřiadvacetihodinová technická podpora na mobilu a e-mailu 24 hodin denně 7 dnů v týdnu.

Proč virtuální prohlídky
od nás?

  • Používáme špičkovou digitální techniku.
  • Pracujeme rychle a kvalitně.
  • Implementujeme Vám prohlídku do webové prezetance.
  • Máme rozumné ceny.

Tvorba webových stránek

  • Máte starý web?
  • Nenajde Vás vyhledávač?
  • Potřebujete změnu?
Kontaktní formulářPoložky označené ( ! ) jsou povinné.